Nastav uši na Imagine Dragons a uži si ich koncert v Prahe naživo!


Multiplatinová kapela IMAGINE DRAGONS, ocenená cenou Grammy, ohlasuje MERCURY TOUR 2022, ktorú zahája v máji 2022 v Prahe a ty môžeš byť pri tom!

So 46 miliónmi predaných albumov a 55 miliónmi skladieb po celom svete sa Imagine Dragons môžu právom hrdiť titulom jednej z najpredávanejších rockových kapiel na svete! Turné tejto jedinečnej kapely sa začína v Prahe a bude pokračovať v Moskve, Madride, Berlíne a skončí sa v nemeckom Mönchengladbachu v parku Sparkassen. 

Ak chceš byť toho súčasťou, stačí, ak budeš počúvať Europu 2! V rannej show Wake Up! a popoludní v šou Šorty a Becca musíš striehnuť na konkrétnu pieseň od Imagine Dragons. Moderátori ohlásia, o akú pieseň ide a v momente, keď ju budeš počuť z éteru, musíš poslať SMS alebo správu na náš WhatsApp 0905 030 090. Zo všetkých zapojených vyžrebujeme jedného, s ktorým sa spojíme a lístky na koncert sú jeho!

Follow You, Cutthroat či Wrecked a mnohé ďalšie hity si môžeš užiť naživo už v máji 2022 v Prahe na koncerte Imagine Dragons pod názvom MERCURY TOUR 2022!

Pravidlá súťaže

Súhlas so spracovaním osobných údajov