Europa 2 - Maxximum muziky

Ego ti v novom songu ZATMENIE ukáže nádherný vzťah so svojou manželkou!

Z albumu Egotron si ku skladbe „ZATMENIE“ fanúšikovia doslova vypýtali klip. Keďže pre rapera je táto skladba osobná a venovaná jeho manželke Petre, obaja sa rozhodli, že v klipe si aj sami zahrajú. Intímny vizuál, ktorý odhaľuje súkromie rapera, zrežíroval rodinný priateľ a dokumentarista Michal „Romeo“ Dvořák, ktorý má na konte celovečerné snímky ako „Tatry, nový príbeh“ , „Rytmus – sídliskový sen“ a iné.

„Táto skladba je veľmi chytľavá, a najmä pozitívne pôsobí na ľudí, čo je v tejto dobe veľmi podstatné. Chcel som zachytiť ich čas strávený v karanténe, ich vzájomné prepojenie ako páru a vzťah, ktorý spolu majú. Keďže sa poznáme, pustili ma do ich mikrosveta, čiže sú tam zábery aj pred obdobím pandémie a počas nej“, opisuje vznik klipu režisér Romeo.

O asistenciu pri nakrúcaní sa postaral Milan Szalay, dronové zábery spracoval Michal Kulišek, produkciu zastrešila Lenka Lagata Komorníkova a o make up sa postarala Lucid Sládečková.

SLZY ŠŤASTIA A DOJATIA

Hoci nejde o prvú skladbu, ktorú raper venoval svojej žene, samotná Petra priznala, že táto skladba ju nečakane rozplakala, lebo sa jej pri záberoch vynárajú všetky spoločné chvíle, aj tie dobré, aj tie zlé.

„Síce sme sa spoznali ešte na základnej škole, čo je viac ako 20 rokov, no až na lyžiarskom sme sa dali dokopy a manželia sme 11 rokov. Keď som počula tento song prvýkrát , rozplakala som sa, lebo sú tam obdobia v našom živote, ktoré mi vrátili spomienky. Nemám skúsenosti, ani nie som ten typ, ktorý chce byť v klipe, ale prišlo mi ľúto tejto skladby, keby dostala neosobný rozmer“, vysvetľuje Petra.

Táto skladba podľa Ega chce ukázať dôležité rodinné hodnoty, keďže pre neho deti a rodinne zázemie sú veľmi podstatné.

„Keď sme mali chvíľu pauzu na začiatku, uvedomil som si, že nebudujem nič zmysluplné a hodnotné. Skladba Zatmenie je aj o tomto období, kedy to nebolo podľa predstáv, no vďaka nej som sa vždy vrátil a mal, kde vrátiť. Neviem si preto predstaviť nikoho iného v tom klipe ako práve ju. Výpovednou hodnotou je venovaná nielen mojej manželke, ale aj všetkým ľudom vo vzťahoch, ktorí sa v tomto ťažkom období navzájom podporujú, nevzdávajú a ukazujú ako sa dá spolu tráviť pekne chvíle aj v čase pandémie“, hovorí Ego.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj: instagram.com

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach