Europa 2 - Maxximum muziky

Mladý talent Yael predstavuje novinku Víťaz. Téma songu zasiahne aj teba

Yael vydáva song Víťaz, ktorým upriamuje pozornosť na témy samoty a depresie u mladých ľudí. Skladba vychádza aj s temným videoklipom, ktorým sa Matúš prezentoval aj vo vizuáli k októbrovej nahrávke Zvesť.

Na začiatku roka prekvapil verejnosť svojou prvou skladbou Made Of Gold. Odvtedy sa však už vo svete muziky výrazne posunul. Prišlo viacero featuringov, hviezdna spolupráca s Puertom v coversongu Vďaka Ti a teraz prichádza novinka, ktorá predznamenáva nový veľký projekt.

„Skladba Víťaz je podľa mňa v štýle R&B a dostávam sa v nej do hlasovej polohy, ktorá je pre mňa nová. Ale aj čo sa týka hudby a formy skladby. Za mňa to bolo niečo iné, nové, chcel som už dlhšie vyskúšať čosi také,“ uvádza mladý spevák, civilným menom Matúš Kolarovský.

Téma samoty a depresie – hovorme o nej

„Spievam o tom, že už nechcem byť sám a že hľadám niečo, čo ma vytiahne zo samoty. Aby som už neprežíval pocity, ktoré človek zažíva počas samoty a počas depresívnych a osamelých časov. Je to prvá vec z pripravovaného veľkého projektu, na ktorý sa už veľmi teším, ale to je všetko, čo k nemu zatiaľ poviem.“

„Chcel by som ľudí povzbudiť k tomu, aby sa nebáli rozprávať sa o témach samoty a depresie. Je to niečo, o čom sa veľa nehovorí, alebo je to tabu. Častokrát si ľudia môžu myslieť, že ide len o nejaké nariekanie, ale je to vážna vec. Nedávno som sa podobnej téme venoval aj v spolupráci s Nadáciou TV Markíza. Je to za mňa teda dôležitá téma, ktorá sa najviac týka mladých ľudí, ktorí sú oddelení od spoločnosti a tým sa im dostáva pocit samoty… Buďte silní, všetko bude v poriadku. Prajem Vám veľa zdravia, šťastia, lásky a dúfam, že sa vám song Víťaz bude páčiť,“ ozrejmuje mladý umelec.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj: rukahore.sk

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach