Europa 2 - Maxximum muziky

Priprav sa na mega smršť! Ronie sa v novej skladbe vracia do roku 2004!

Prenes sa do éry „dvetisícok“, kedy hudbou žil naozaj každý! Speváčka Ronie sa inšpirovala svojimi idolmi a aktívne pracuje na albume Roniemoon, ktorý uzrie svetlo sveta už koncom tohto roka. Ochutnaj prvú skladbu z albumu a zaži atmosféru roku 2004. „Ukáž mi párty, ako v 2004,“ znie v refréne.

Skladba 2004 odkazuje na svetoznámych umelcov, ktorí formovali hudobného ducha speváčky

„Aj keď si viem aj v dnešnej dobe nájsť skladby, ktoré ma duševne napĺňajú, aj tak som sa stále vracala späť k playlistom z obdobia, kedy som vyrastala a bola som v teenage rokoch. Preto som si povedala, prečo neurobiť pre celú moju generáciu flashbackový návrat do minulosti v novom šate. Keď to chýba mne, možno to chýba aj iným. A práve v tomto bode prišiel nápad urobiť album o tom, čo ma formovalo až do bodu, kde som teraz – hudobne aj osobnostne. A tak sme začali s celým tímom v dvatridva spolupracovať na mojej predstave a zhmotňovať ju do fyzického diela,“ hovorí Ronie.

Sleduj skvelý tanečný videoklip, ktorý len podčiarkuje speváčkinu ideu.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

„V skladbe 2004 sa objaví aj veta „Ukáž mi párty“ ako v 2004. Ja som mala v roku 2004 iba deväť rokov. Sedela som pred televíziou a videla som tie úžasné párty z éry 2000″, ktoré som chcela veľmi zažiť. Keďže som to nezažila, použili sme túto vetu ako odkaz na to, aby mi tanečník v klipe ukázal niečo, po čom som v živote veľmi túžila. Takže z jednoduchej vety sme urobili pre mňa hlbokú metaforu,“ vysvetľuje speváčka.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach