Europa 2 - Maxximum muziky

Billy Barman majú ďalší super vizuál. Tento raz ho spravili k skladbe Zero

Singel Zero je ochutnávkou toho, na čom skupina Billy Barman pracuje od jesene 2021. Po letnej festivalovej sezóne Barmani plánujú pokračovať v skladaní a nahrávaní nových skladieb, s výhľadom na nový album v priebehu roka 2023. Pozri si skvelý klip k pesničke Zero!

https://www.youtube.com/watch?v=OxYnWXnmlq4

„Na začiatku bola idea veľkej neónovej basgitary svietiacej v tme. Takýto špeciálny hudobný nástroj nám vyrobili Jakub Kolarovič a Alex Zelina a na ňom sme potom spolu s režisérmi postavili celý vizuál,“ hovorí na úvod bubeník Matej Ruman.

„Skladba, ale aj video sú venované našej novej basgitaristke Laure. Jednak sa na novej pesničke autorsky podieľala, a zároveň je ústrednou postavou klipu,“ vraví spevák Juraj Podmanický. Basgitaristka Laura Jašková, známa pod pseudonymom MEOWLAU, sa stala členkou kapely minulý rok v septembri.

Klip režírovala dvojica Pepe Ehrenberger a Damián Pastirčák. „Vzhľadom na text piesne bolo jasné, v akom aute sa opäť budeme voziť (už celkovo tretíkrát v histórii našich videoklipov). Týmto pozdravujeme klub Saabistov na Slovensku aj v Čechách,“ dopĺňa svojich kolegov gitarista Jozef Vrabel.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj: tlačová správa
Zdroj náhľadovej fotografie: Instagram

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach