Europa 2 - Maxximum muziky

SUNDAY SESSION: YAKSHA nezaháľa. Jeho práca siaha až za hranice Slovenska

V súčasnej dobe sa všetko točí okolo koronavírusu. Ako zvláda Yaksha tento stav? Na túto otázku reagoval okamžite. Aktuálne sa dosť naháňa za prácou, ruší pripravované koncerty. Bol nútený stopnúť všetky svoje pracovné aktivity. Sám otvorene priznáva, že sa mu nie vždy darí ostať doma.

Osťo na neho počas rozhovoru vytiahol, že je o ňom verejne známe, že pracoval ako DJ, promotér, bol aj športovec a majiteľ hop-hopového obchodu. Čomu sa venuje momentálne? Sám otvorene hovorí, že kreatíva je aktivita, ktorú počas dňa robí. Čo sa týka pracovného dňa – každý deň je iný. Jeden deň pripravuje tour, jeden deň nahráva, ďalší robí merch. Najviac zo všetkého sa venuje aktivitám mimo hudby, ktorých je naozaj dosť.

„Ak počúvaš hudbu, ktorá nemá posolstvo, tak táto hudba nemá posolstvo. Hudba by mala byť smutná, poučná, veselá, motivujúca. Mala by zahŕňať všetky druhy hudby. Ty sám si máš vybrať, akú hudbu chceš počúvať.“

Yaksha cestuje veľké diaľky. Kam chodí a čo tam presne robí? Sám si dovolí tvrdiť, že New York je mekka rapu. Prečo je to podľa neho tak? Všetko sa dozvieš v rozhovore, ktorý pre teba pripravil Osťo.

Okrem toho sa v rozhovore dozvieš aj to, čomu sa chce venovať v najbližšej dobe. Na čom momentálne pracuje? Čo rozbieha?

Yaksha má pre teba silný odkaz, ktorý nájdeš priamo v rozhovore:

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach