Europa 2 - Maxximum muziky

Europa 2 hľadá nové moderátorské talenty! Prihlás sa

Staň sa aj ty moderátorom rádia Europa 2! Teraz máš jedinečnú šancu.

Si výrečný, vždy dobre naladený a máš chuť pracovať ako spíker? Potom tu máme niečo pre teba.

Tvoja úloha je veľmi jednoduchá – zverejni krátke video s hashtagom #e2tvardoradia2018 na svojom Instagramovom profile a čakaj, či budeš mať šťastie.

Ak máš odvahu prihlás sa v dátume od 1. do 14 augusta, pričom tvoja videovizitka bude zverejnená na špeciálnej microsite na našom webe TU >> Prostredníctvom nej ťa budú môcť tvoji kamoši, poslucháči a fanúšikovia podporiť cez odovzdanie lajkov a možno sa ti tak pomôžu prebojovať do užšieho kola.

Do druhého, a teda finálového kola súťaže, postúpia piati finalisti, ktorých moderátori predstavia naživo v rannej show Wake up! v pracovnom týždni od 20. do 24. augusta. A každý si vyskúša jeden deň moderovania v rannej show.

Víťaza a novú tvár Europy 2 spoznáme už 27. augusta vo vysielaní rannej show Wake up! Vďaka predchádzajúcim ročníkom súťaže posilnilo náš tím už dvaja ľudia – moderátorka Katarína „Becca“ Balážiová a správara Michala Dutku.

Čo ak nemáš odvahu, prihlásiť sa?

V tom prípade zahlasuj za svojich favoritov v našej súťaži a zaraď sa tak do žrebovania o voľný pád vo veternom tuneli a balíček rádie Europa 2!

Veľa šťastia!

Viac o pravidlách súťaže sa dočítaš TU >>

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach