Europa 2 - Maxximum muziky

Zendaya sa vo filmovej novinke ocitá v milostnom trojuholníku. Bude to horúce a sexi!

Filmová novinka Challengers, ktorá má prísť do kín v polke septembra, prináša romantickú drámu z tenisového sveta. Réžiu má pod palcom Luca Guadagnino, ktorý stojí aj za filmom Daj mi tvoje meno, informuje web edition.cnn.com.

To, na čo sa ale môžeš tešiť, je skvelé herecké obsadenie. Hlavnú postavu tenistky Tashi Duncan stvárni Zendaya, ktorú uvidíš tento rok aj v pokračovaní fenoménu Duna. Po jej boku si zahrajú Mike Faist ako Art a Josh O’Connor v roli Patricka, s ktorými sa mladá tenistka, ako zobrazuje trailer, ocitne v jednej posteli!

Dej filmu sa bude točiť okolo Tashi a jej tenisovej kariéry. Podľa jej talentu sa predpokladá, že z nej bude úspešná tenistka, ktorá urobí zo svojej rodiny milionárov. Trailer ďalej odhaľuje šteklivú scénku medzi Tashi, Artom a Patrickom, zatiaľ čo v pozadí hrá song S&M od Rihanny, ktorý tomu dodáva tú pravú atmosféru.

V deji však nastane zvrat, keď sa Tashi nešťastne zraní a nemôže ďalej v tenise pokračovať. Príbeh ju ďalej sleduje o niekoľko rokov neskôr už ako manželku Arta, kedy sa z nej stane tenisová koučka a snaží sa dostať práve jeho medzi tenisovú špičku, píše ďalej spomínaný web. To však nebude vôbec jednoduché. Navnaď sa na túto pecku s oficiálnym trailerom!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach