Europa 2 - Maxximum muziky

Sexi Češka Emma Smetana si získala Richarda Müllera. Ako sa jej to podarilo?

V hudobnej novinke Tahle jedna vteřina sa stretáva hlboký pokojný hlas Richarda Müllera s jemným mladistvým spevom Emmy Smetana. Je to ich prvá spolupráca, pri ktorej vznikla pieseň o pominuteľnosti života a dôležitosti trávenia času s blízkymi, kým máme takú možnosť. Toto spojenie vzniklo vďaka Richardovej dcére Eme Müllerovej, ktorá sa priatelí s Emmou Smetana.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Emma Smetana je známa česká herečka, speváčka a novinárka. Za dojemným textom stojí jej priateľ, hudobník Jordan Haj. Emma Smetana sa s jej priateľom stretli v lete 2008, kedy jej zahral pesničku V přesýpacích hodinách, a to ju utvrdilo, že Jordan je génius.

„A tak som mu ten nádherný text proste čmajzla, zhudobnila ho po disneyovsky a donútila ho dopísať text do refrénu. Vznikla Tahle jedna vteřina. Moja prvá pesnička v češtine. A prvý duet, ktorý spievam s niekým iným než s Jordym. To, že ma s tým Richard neposlal do hája, považujem za obrovské životné šťastie,“ povedala na adresu piesne Emma a vyjadrila svoju vďaku Richardovi a dobrým ľuďom okolo neho. Skladba bude súčasťou seriálu Eliška a Damián, kde bude titulným singlom.

Zdroj: Tlačová správa

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach