Europa 2 - Maxximum muziky

Madonna upadla do bezvedomia. Skončila v nemocnici!

Madonnu museli previezť do New Yorskej nemocnice po tom, ako ju našli v bezvedomí bez reakcie na akékoľvek podnety. Web pagesix.com uvádza, že speváčka musela byť aspoň jednu noc intubovaná pred tým, než jej odstránili hadičku. Celý čas ju sprevádzala jej dcéra Lourdes Leon.

V stredu jej manažér Guy Oseary informoval fanúšikov na Instagrame, že spevácka ikona „dostala vážnu bakteriálnu infekciu, ktorá viedla k niekoľkodňovému pobytu na JISke“. Aktuálne sa má Madonna zotavovať, no naďalej zostáva pod zdravotným dozorom. „Očakáva sa kompletné uzdravenie,“ hovorí Guy Oseary.

Posúva sa aj jej celosvetové turné

Kráľovná popu sa mala tento rok vydať na turné, ktoré sa skladá z 84 dátumoch po celom svete a odštartovať malo 15. júla vo Vancouveri, no kvôli jej zdravotnému stavu to musela preložiť. „Podelíme sa s vami o viac detailov hneď, ako ich budeme mať vrátane nového začiatku tour a preložených termínov,“ píše v Instagramovom poste speváčkin manažér. Spomínaný web ďalej informuje, že turné sa má konať pri príležitosti 40. výročia jej speváckej kariéry. Na koncertoch majú odznieť jej najväčšie hity od jej debutového albumu v roku 1983 až po album Madame X z roku 2019.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach