Europa 2 - Maxximum muziky

Skvelý James Blunt príde opäť do Bratislavy. Zaznejú aj jeho známe slaďáky?

Britský spevák James Blunt, ktorý je na scéne už dve desaťročia, príde do Bratislavy! Na koncerte predstaví svoj nový album, ktorý vychádza koncom októbra a ktorého názov si James požičal opäť aj na svoje aktuálne turné. 2.augusta zverejnil prvý singel z albumu The Who We Used To Be pod názvom Beside You.

Bývalý vojak predal celosvetovo viac ako 20 miliónov kópií albumov, pričom jeho debut Back To Bedlam 2004 sa stal vo Veľkej Británii najpredávanejšou nahrávkou nultých rokov 21. storočia. Je držiteľom dvoch Brit Awards, dvoch Ivor Novello Awards, dvoch MTV Video Music Awards a piatich nominácií na Grammy. K jeho najúspešnejším hitom patria skladby You“re Beautiful, Wisemen, Goodbye My Lover, Carry You Home či 1973.

James Blunt už na Slovensku vystúpil a dokázal fanúšikom, že okrem zaľúbených piesni, v ktorých je majster, dokáže riadne prekvapiť svojim tancom medzi divákmi, či zoskokmi z pódia. Rozhodne to nebude žiadna nuda ani tento raz. Priprav sa na jeho skvelú šou, ktorá sa bude konať 6. marca v TIPOS Aréne – Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj: Tlačová správa

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach