Europa 2 - Maxximum muziky

Mariah Carey dostala na Europe 2 stopku! Prečo?

Dnes sme odštartovali december a o pár dní začne aj advent – to značí len jediné: Vianoce prichádzajú. Aj napriek tomu, že v obchodoch sú Vianoce od októbra, u nás, na Europe 2, si dávame načas. Dokonca, Mariah Carey a jej najpopulárnejšia skladba All I Want For Christmas Is You, z nášho éteru počuť nebudeš…

Teda, nie tak úplne celkom. Už pred mesiacom pridala Mariah na jej YouTube video, ako sa rozmrazuje a pripravuje ako na vianočné sviatky, tak aj na to, ako jej na účet opäť raz pribudne mnoho miliónov.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

A keďže aj my v Europe 2 sme rovnako uletení, rozhodli sme sa, že do 24. decembra budeme otvárať adventný kalendár. Ten bude však špeciálny. Každý deň ráno ti zahráme 10 sekúnd z jej najznámejšej skladby a celú verziu tejto obľúbenej odrhovačky si budeš môcť užiť priamo na Štedrý deň.

Úvodných 10 sekúnd dnes odštartovali Sketch Bros, cez víkend budú pokračovať víkendové dievčatá. Ak si fajnšmeker, môžeš si to všetko nahrať a 24. decembra si to spojiť do jednej piesne. V prípade, že by si náhodou nemal čo robiť. Vypočuj si dnešnú rannú show Sketch Bros, v ktorej sme tento jedinečný adventný kalendár odštartovali!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach