Europa 2 - Maxximum muziky

Samuel Pirát Krištofič: Pred zápasom s Vémolom mi verilo asi 6 ľudí

29. decembra sa v pražskej O2 Aréne konal Oktagon 51, ktorý bol posledným tohtoročným turnajom MMA organizácie. V rámci tohto večera si zmerali sily Samuel Pirát Krištofič a Karlos Vémola. Aj napriek tomu, že pre mnohých bol Vémola favoritom, Pirát mu dal KO hneď v prvom kole.

To, ako to dopadlo, predpovedal Samuel už na poslednom vážení, kde povedal, že ho vypne v prvom kole, a tak sa aj stalo. Ľudia sa mu smiali a neverili mu. Aj on priznal, že pred samotným zápasom mu verilo asi 6 ľudí. Radosť z víťazstva ho teší aj po pár dňoch, pretože minulý rok pre neho nebol príliš dobrý. Tvrdil, že ak vyhrá s Vémolom, jeho dve predošlé prehry budú „vygumované“, priznal v Bekimovom horúcom kresle.

„Každé víťazstvo je sladké a tým, že Karlos je legenda MMA scény v Česku aj na Slovensku, tak víťazstvo určite chutí,“ povedal Krištofič pár minút po zápase, informuje portál ta3.com. Teší sa najmä preto, že na zápas s Karlosom myslel 6 rokov. Celú tú dobu, s malými prestávkami, sa doťahovali.

Prvý zápas sa mal konať ešte pred dvoma rokmi, avšak Karlos doň nemohol nastúpiť. Nakoniec sa v ringu stretli až koncom minulého roka, kde dal legende českého MMA knokaut skôr ako Atilla Végh, ktorý sa konal pred viac ako 4 a pol rokmi.

Vypočuj si športovo ladený rozhovor s Pirátom, v ktorom sa dozvieš aj veci z jeho súkromia, o ktorých si možno ani nevedel. Zistíš aj to, kto mu je protivzorom, či sa bil aj na základnej a strednej škole i ďalšie zaujímavosti.

• Ako dlho sa pripravoval na zápas s Karlosom Vémolou?
  • Ako sa dokáže človek pred zápasom psychicky nastaviť?
  • Aký to bol pocit poraziť Karlosa Vémolu?
  • Čo on a alkohol?
  • Ktorým ľuďom by najradšej oči pretlačil a prečo?
  • Dá sa MMA na Slovensku uživiť?
  • Čo hovorí na zápasy žien?
  • Čo on a sex pred zápasom/po zápase?

Všetky epizódy nájdeš na podmaz.sk alebo vo svojej podcastovej aplikácii. Taktiež ich môžeš počúvať aj on air, a to každý pracovný piatok od 13:00 hod.