Europa 2 - Maxximum muziky

Ronie prebrala neveste z ruže muža!

Len nedávno pokrstila speváčka Ronie svoj prvý hudobný album Roniemoon, ktorý je nielen hudobne, ale aj vizuálne silný, motivačný, nostalgický, romantický a najmä divoký – ako samotná speváčka. Práve divokosť pretavila do novej skladby Na čo sa hráme, kde si zahrala punkovú princeznú po boku speváka a účastníka reality show Ladislava Jambora s umeleckým menom Lu. Spomínate si na svoju školskú lásku? Po novom klipe Ronie si zaručene spomeniete!

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Roniemoon album obsahuje 12 skladieb a každá z nich má svoj osobitý príbeh. Tentokrát pribudne speváčke na klipové konto netradičný žáner – pop punk. „Chcela som ísť po koncepte, ktorý sa robil v tejto pop-punk sfére v 2000-kach, kde sa vždy z nejakého iného uhlu odohráva príbeh milostného trojuholníku, medzi populárnym chlapcom a populárnym dievčaťom a ďalším, nie úplne popular dievčaťom. Tento koncept som chcela zanechať a opäť ho len rozrozprávať z ďalšieho, iného uhlu. 🙂 Lua mám zafixovaného ako dobrého pekného chlapca, ktorý je aktuálne crush mnohých žien, takže tu nebolo o čom rozmýšľať,“ vysvetľuje Ronie námet klipu.

Od návratu z Love Islandu do reality vydal Lu už 4 skladby a plánuje v tomto tempe aj pokračovať. Okrem sólových skladieb bude mať spevák viacero zaujímavých spoluprác a dokonca prezradil, že pripravuje postupne svoje nové EP. „Okrem toho momentálne pracujem mimo hudobnej sféry, no vo svojom voľnom čase sa tomu venujem naplno, takže aktuálne žijem svoj dream life. Čo sa týka tohto klipu, popravde, to je po tretíkrát, kedy hrám v klipe speváčky jej partnera. Táto rola bola zatiaľ asi najjednoduchšia, čo sa nejakého hereckého výkonu týka a aj natáčania samotného. Avšak táto pieseň mi imponovala najviac a rovnako som sa na túto spoluprácu veľmi tešil, keďže Ronie je jednou z mojich najobľúbenejších interpretov v rámci Česka a Slovenska,“ nešetril komplimentmi Lu.

V klipe figuruje aktuálna účastníčka reality show

Okrem známeho mužského predstaviteľa sa vo vizuálne Martina Mika z Illuminate objaví aj známa kráska, ktorá aktuálne hviezdi v reality show Ruža pre nevestu, Anet Slotová. „Táto úloha jej neskutočne sadla. Okrem iného je Anetka zároveň aj moja make-up artistka a ja som chcela výzorovo popularne dievča, aby to bola krásna, nežná žena, aby nepôsobila vulgárne. Malo by z nej byť cítiť dievčenskosť a tým, že som Anetku mala už na tie termíny zabookovanú na make-up a spĺňala úplne dokonale tieto moje podmienky, oslovila som ju s tým, či by mala záujem zahrať si takúto úlohu a okamžite na to kývla – takže osud! A musím povedať, že oni dvaja sa v tom klipe na obraze k sebe neskutočne hodili,“ prezradila viac o výbere herečky samotná speváčka.

V novom videoklipe Ronie prekvapuje nielen novými, ohnivo-červenými vlasmi, ale aj hudobným žánrom, ktorý prekvapí mnohých jej fanúšikov. Speváčka vyrastala aj na punkovej hudbe, čo vie len málokto.

Ronie vydala v októbri minulého roka dlho očakávaný celistvý projekt v podobe albumu. Po vydaní EP Domino mala speváčka trojročnú pauzu a teraz plánuje s Roniemoon aj turné po Slovensku. Konečne prezradila, kedy sa na ňu môžu fanúšikovia tešiť. „RONIEMOON TOUR bude už v máji a v júni! Neskutočne sa na to teším! Bude to moje prvé tour a plánujem si ho náležito užiť každým jedným nádychom, pohybom a tónom! Verím, že si ho spolu s ľuďmi užijeme naplno! Takže čoskoro prezradím dátumy a presné miesta, kde sa vidíme,“ teší sa Ronie.

Zdroj: Tlačová správa

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach