Europa 2 - Maxximum muziky

Michael Jackson ožije vo filme: Stvárni ho tento herec!

Fanúšikovia legendárneho kráľa popu jasajú – vznikne biografia o Michaelovi Jacksonovi a je už známy aj herec, ktorý stvárni nezabudnuteľného umelca!

Michael Jackson ju, už bohužiaľ, neuvidí, no keby žil, s výberom herca by bol istotne spokojný. Famózneho umelca, ktorý nevynikal len spevom, ale aj tanečnými prvkami, stvárni jeho synovec Jaafar Jackson.

Portál Variety uvádza, snímka bude zobrazovať komplikovaný odkaz muža, ktorý sa stal celosvetovo známym ako kráľ popu. Zdroje uvádzajú, že film bude zobrazovať všetky aspekty jeho života. Michael Jackson opustil tento svet predčasne v roku 2009, keď mal len 50 rokov.

Jeho život však nebola len jedna veľká párty. Spevák čelil niekoľkým obvineniam zo sexuálneho zneužívania detí, ako počas života, tak aj po jeho smrti. Michael však všetky obvinenia do poslednej chvíle odmietal. Uvidíme, či aj tieto kuriozity a obvinenia budú zobrazené v novej snímke. Tá sa má začať natáčať v tomto roku a za scenár zodpovedá John Logan, ktorý sa postaral o kino hity ako Gladiator či Skyfall, uvádza portál Variety.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.
Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Daj si podcast, nech si kdekoľvek

Nechaj sa uniesť do sveta hudby, zábavy a inšpiratívnych príbehov!

Počúvať

Europa 2 na sociálnych sieťach