Rytmus o dojmoch z mega koncertu Dary Rolins: Samozrejme, že máme dobré vzťahy


Prečo sa vôbec ocitol na jednom pódiu s Darou po tom, ako ich vzťah dlhodobo prepierali médiá? Aké to bolo vystúpiť v O2 Aréne a aké požiadavky bude mať na vlastný koncert?

Zdroj: europa 2

Chalani zo Sketch Bros sa spojili so slovenskou rapovou legendou Rytmusom. Zaujímali ich dojmy zo samotného koncertu, ktorý nebol jeho vlastným, ale jeho bývalej partnerky Dary Rolins, ktorý sa konal cez víkend a bol vypredaný do posledného miesta. 

Na margo toho, ako sa tam vlastne dostal, povedal, že bol oslovený. Čo sa týka vzťahov s Darou, má v tom jasno: „Každá z mojich bývalých frajeriek má vlastný život. Rešpektujem to. Ide sa ďalej. Bol som oslovený a dal som to,“ povedal. „O2 Aréna skoro padla, dodal. Rytmus taktiež povedal, že on a jeho ex to majú vysporiadané, no nemal potrebu sa k tomu vyjadrovať, pretože vie, že ľudia milujú intrigy. 

Okrem pocitov z koncertu sa v rozhovore dozvieš aj to, čo odporúča všetkým, ktorí sa chcú venovať práci na pódiu, ale aj to, ako sa pripravujú na mega koncert Kontrafaktu, ktorý sa bude konať 23. septembra 2023 práve v pražskej O2 Aréne. V akej sú momentálne fáze a má nejaké špeciálne požiadavky? Sleduj rozhovor! 

Ak si nestihol dnešnú rannú show, môžeš si ju vypočuť už teraz online ako podcast, a to na podmaz.sk alebo vo svojej podcastovej aplikácii. 

Na najväčšom koncerte Dary Rolins spoločne zaspievali ich veľký hit Party DJ. Fanúšikovia však nevedeli, že na pódiu sa vedľa speváčkinho boku predstaví aj slovenský raper, pretože jeho účasť bola zatajená. „Musím povedať, že typ takéto vystúpenia som ešte nemal. Nikto ma tam neočakával, pretože som tam bol ako prekvapenie,“ povedal Oliverovi a Samovi. Čekuj, ako to tam vyzeralo naživo. Aréna skutočne skoro padla! 

Zdroj titulnej fotky: Europa 2