Megan Fox vyznala snúbencovi lásku. Toto dostal Machine Gun Kelly k narodeninám!


Ružové vlasy – ružová výzdoba

Zdroj: instagram

Rocker a raper Machine Gun Kelly oslávil pred dvoma dňami 32. narodeniny a nezaobišlo sa to bez pompéznej oslavy, ktorú mi pripravila jeho snúbenica Megan Fox. Extravagantná dvojica zverejnila na svojich Instagramoch fotografie z oslavy – pozri, ako to u nich doma vyzeralo. Bez ružovej sa to nezaobišlo!

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa the Blonde Don (@machinegunkelly)

Herečka vyznala rockerovi lásku cez Instagram, keď uverejnila spoločnú fotografiu, pod ktorú napísala: Dnes nám tvoja mama povedala, že si sa narodil o mesiac skôr, ako bolo v pláne a že ako dieťa si bol rozkošný a nervózny zároveň a ja si neviem predstaviť lepší opis, ktorý by ťa vystihoval. Svet ani netuší, aké krásne srdce máš. Aký si veľkorysý a ohľaduplný, ale aj zvláštny, múdry a vtipný. Si ten najunikátnejší človek, akého som kedy stretla,“ napísala v príspevku a zároveň ho označila za lásku jej života. 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Megan Fox (@meganfox)

Vzťah týchto dvoch je nanajvýš netypický a vymyká sa všetkým štandardom. Vedel si, že Machine Gun Kelly má prívesok, v ktorom je krv jeho snúbenice? Tá mu ho venovala, keď musela odísť na natáčanie a chcela, aby ju mal stále pri sebe. 

Zdroj titulnej fotografie: Instagram