Priznala ťažký rozchod, po ktorom musela ísť na terapiu. Jennifer Aniston ukončila 19-ročnú etapu Ellen DeGeneres šou!


Lepšiu hostku na finálnu epizódu si ani nemohla vybrať!

Zdroj: youtube

V roku 2003, keď odštartovala šou Ellen DeGeneres, len málokto tušil, že sa stane jednou z najpopulárnejších a najobľúbenejších zábavných talkshows všetkých čias, a to aj za hranicami Ameriky.

Ako historicky prvá si do kresla sadla herečka Jennifer Aniston, ktorá prijala pozvanie aj na posledné natáčanie a veru, neudržala emócie na uzde. Herečka je totižto veľmi dobrou priateľkou s Ellen a poslednej show sa zúčastnila aj napriek tomu, že sa, vzhľadom na pandémiu, podobným akciám vyhýba.

Počas „posledného“ rozhovoru prebrali vzťah s jej bývalým Bradom Pittom a pokecali aj o seriáli Priatelia, ktorý Jennifer preslávil. 

Rozhovory, ktoré Ellen robila, boli skutočné a priateľské a počas takmer dvoch dekád sa u nej prestriedali hviezdy z rôznych brandží. Do kresla si sadla Michelle Obama, Harry Styles, Justin Timberlake, Zac Efron a mnoho, naozaj mnoho ďalších. 

Tvrdý koniec pre obvinenia zo šikany

Ellen sa rozhodla šou ukončiť po tom, ako tento rok vyplávalo na povrch, že v rámci pracovných vzťahov sa s ňou nepracovalo vôbec ľahko. Niekoľko ľudí z tímu uviedlo, že pracovať po jej boku bolo náročné a atmosféra na pracovisku bola toxická, zatiaľ čo ju obvinili aj zo sexuálneho obťažovania a nevhodných dotykov, ktoré mali byť na dennom poriadku, píše portál deseret.com.

Bol si fanúšikom Ellen? Pozri sa na zostrih toho najlepšieho, čo sa počas 19 rokov udialo! 

Zdroj titulnej fotky: YouTube