Už ju neživí len modeling. Cara Delevingne testuje sexuálne hračky!


Najlepší job, aký mala?

Zdroj: instagram

30-ročná svetová top modelka Cara Delevingne sa objavila na titulke lifestylového časopisu Cosmopolitan, pre ktorý nielenže nafotila sériu nádherných fotografií, ešte im aj poskytla poriadne pikantný rozhovor.

Modelka išla s pravdou von a priznala, že testuje sexuálne hračky. Samozrejme, aj naďalej sa venuje modelingu, no snaží sa zvýšiť povedomie o ženskej masturbácii a o jej pozitívnych účinkoch. Zároveň dodáva, že to nie je téma, ktorá by mala byť tabu. 

Cara vyrastala v Londýne a v prostredí, v ktorom sa masturbácia viazala len s pornografickým priemyslom, čo ju nakoniec začalo nudiť. Nerada navštevovala sex shopy, pretože všetky pomôcky jej pripadali ako nezaujímavé. Zmena prišla až po tom, ako sa v roku 2019 stretla s podnikateľkou so sexuálnymi hračkami Lorou DiCarlo, ktorá zmenila jej vnímanie. 

Od roku 2020 pomáha podnikateľke s marketingovými stratégiami, ako aj s vývojom jednotlivých produktov a hovorí, že je to zatiaľ jej najlepší job. 

Modelka, ktorá sa zviditeľnila ako anjelik pre značku Victoria´s Secret, je extravagantnou osobou a nerobí jej problém hovoriť otvorene o sexe či jej skúsenostiach so sexuálnymi hračkami. 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa PUMA (@puma)

Zdroj titulnej fotky: Instagram