Po radostných správach o ďalšom dieťati prichádzajú obvinenia z nevery. Adam Levine mal mať aféru s modelkou


Frontman skupiny Maroon 5 však všetko popiera!

Zdroj: instagram

Adam Levine má, zdá sa, prúšvih. Len krátko po tom, ako aj s dlhoročnou manželkou Behati Prinsloo oznámili, že ich rodina sa znova rozrastie, sa objavili obvinenia z nevery. Aféru mal mať s modelkou Sumner Stroh, ktorá tvrdí, že medzi ňou a Adamom prebehol fyzický kontakt. 

Frontman skupiny Maroon 5 však obvinenia popiera, avšak priznáva, že prekročil hranicu. „Áno, zle som odhadol celú situáciu a mal som zastretý úsudok, keď som hovoril s niekým iným ako s mojou manželkou akýmkoľvek koketným spôsobom,“ vyjadril sa spevák. Zároveň dodal, že celú situáciu rieši proaktívnym spôsobom a urobil všetky kroky potrebné na to, aby to v rodine napravil. „Moja žena a rodina sú pre mňa všetko,“ dodal.

Portál pagesix.com informoval, že z komunikácie medzi mladou kráskou a spevákom existuje aj záznam. Zverejnila ho samotná Sumner na svojom TikToku. Modelka veľmi dobre vedela, aký rozruch spôsobí zverejnením videa – okamžite sa stalo virálnym! 

@sumnerstroh embarrassed I was involved w a man with this utter lack of remorse and respect. #greenscreen ♬ original sound - Sumner Stroh

Najnovšie sa k modelke pridali aj ďalšie ženy, ktoré tvrdia, že aj im Adam posielal šteklivé správy, uvádza portál bangpremier.com. Jeho bývala inštruktorka jógy priznala, že jej mal spevák napísať, že s  ňou chce stráviť deň nahý. Túto správu mal vidieť jej žiarlivý ex, ktorý bol k nej potom násilnícky. 

Zdroj titulnej fotky: Instagram