Skvelé správy pre fanúšikov Bridgertonu: Začala sa natáčať tretia séria a takto to na pľaci vyzerá!


Kto sa už nevie dočkať?

Zdroj: instagram

Druhá séria vyšla ešte len pred pár týždňami, no pokračovanie úspešného seriálu Bridgerton, ktorý si obľúbili milióny ľudí po celom svete, sa už natáča a poznáme aj zápletku. Ak patríš k fanúšikom a videl si doterajšie dve série, určite ti neušlo, že každá sa zameriava na jedného zo súrodencov z rodiny Bridgertonových a inak tomu nebude ani v tretej sérii. Tá sa má točiť okolo lásky medzi Colinom a Penelope, ktorá je do neho už roky platonicky zamilovaná, potvrdila to samotná autorka seriálu Jess Brownell pre Variety.com.

Ako sa situácia medzi Colinom a Penelope vyvŕbí, nevieme, pretože v poslednej časti druhej série si mohol vidieť, ako Penelope nechtiac započula rozhovor, v ktorom Colin bez rozmýšľania povedal, že by si ju nikdy nevzal za ženu. 

Zatiaľ čo prvá séria bola poriadne pikantná a plná nahých a sexuálnych scén, druhá bola zdržanlivejšia, romantickejšia a miernejšia. Uvidíme, aká bude tá tretia, no každopádne o drámu, klebety a spaľujúcu lásku bude postarané. Pozri si prvé zábery, ktorými hlavní herci oznámili natáčanie tretej série! 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Bridgerton (@bridgertonnetflix)

Zdroj titulnej fotky: Instagram