Chce sa premeniť na čierneho MIMOZEMŠŤANA: Dal si odstrániť nosovú prepážku i kus pery


32-ročný Anthony Loffredo je veľmi netypický človek. Ak sa za človeka vôbec ešte dá považovať. Jeho cieľom je kompletne sa premeniť na stvoru, ktorá nepripomína nič zo sveta, ktorý poznáme.

Zdroj: https://www.sinisterisles.com/post/the-black-alien-project-nose

Po celom tele má tmavé tetovanie (vrátane očí!), nechal si odstrániť časť nosa a kus hornej pery a jeho jazyk je rozťatý na dve polovice. Okrem toho ho "zdobia" desiatky piercingov. Ďalšími na rade sú ruky, nohy, prsty a zadná časť hlavy. Extravagantný Francúz o svojich dramatických premenách často informuje na svojom instagramovom účte the_black_alien_project, na ktorom sa mu nazbieralo slušných 331 000 sledovateľov.

Kvôli operácii nosa musel cestovať do Španielska, pretože takýto zákrok je v Francúzsku i mnohých ďalších európskych krajinách nelegálny. Ide totiž o taký zákrok, výsledkom ktorého nie je zlepšenie, ale práve naopak, zohyzdenie. Pri odstránení časti hornej pery sa Anthony priznal k miernym komplikáciám, kedy mal problém s rečou a artikuláciou, ani tento nedostatok ho však neodrádza od ďalších zákrokov. Jeho sen je úplné odstránenie pokožky a jej nahradenie kovom.

Svoje nadšenie pre mutácie a transformácie ľudského tela si uvedomuje od mladého veku, svoju premenu však začal, až keď mal 24 rokov, keď kvôli tomu odišiel do Austrálie. Teraz je však opäť vo Francúzsku a každý deň premýšľa nad budúcimi "vylepšeniami". Ako tento extravagantný muž uvádza na sociálnej sieti, jeho premena je ukončená len na 23%. Desíme sa predstavy, ako bude táto bytosť vyzerať pri dosiahnutí plných 100%!

Zdroj: dailymail