Harry Styles nevystúpi v Prahe. Svoje koncerty PRESÚVA z jedného dôvodu


Ak si sa na jeho koncert tešil, nezúfaj.

Zdroj: instagram.com/harrystyles

Spevák Harry Styles v súvislosti s aktuálnym stavom vo svete presúva svoje tohtoročné turné na rok 2021. Fanúšikovia Harryho sa veľmi potešili, keď sa dozvedeli správu, že Harry vystúpi počas svojho turné aj v Prahe 11.mája. Pražský koncert sa vzhľadom na koronavírus presúva. Nový termín je už však potvrdený. Koncert sa presunul na 23.február 2021.

Harry k celej situácii uviedol, že každý kto ho pozná, vie, že koncertovanie bolo vždy jeho obľúbenou súčasťou práce. Nezabudol podotknúť, že v momentálnom období je na prvom mieste bezpečnosť a ochrana koncertného tímu, fanúšikov a všetkých po celom svete.

Z pochopiteľných dôvodov svoje koncerty presunul na budúci rok.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Anyone who knows me, knows that performing has always been my favorite part of working in music. However, during times like these, the safety and protection of touring crew, fans, and everyone else around the world is an immediate priority. For obvious reasons, the upcoming tour in the UK and Europe will be rescheduled to 2021. Tickets already purchased will be valid for these shows. In the meantime, we will be closely monitoring the situation around the world and will continue updating you in the months to come. For the safety of yourself and others, please self-isolate. We’re all in this together. I can’t wait to see you out on the road as soon as it’s safe to do so. Until then, treat people with kindness. H

Príspevok, ktorý zdieľa @ harrystyles,