Ide mu karta! Justin BIEBER predstavil nový album i novinku PEACHES


A je to tu! Dnes je Deň D pre fanúšikov multitalentovaného Justina. Album JUSTICE uzrel svetlo sveta a s ním i šťavnatá novinka s videoklipom.

Zdroj: https://www.justinbiebermusic.com/

Štúdiový album Justice je už spevákov šiesty v poradí. Doteraz sme si z neho mohli vychutnať single „Hold On“,  „Holy (ft. Chance The Rapper)“, „Lonely (ft. Benny Blanco)“ a „Anyone“. Bieber avizoval, že nový album má poskytnúť poslucháčom útechu v týchto náročných časoch: „Hudba je vynikajúci spôsob, ako si navzájom pripomínať, že nie sme sami. Prostredníctvom hudby sa vieme vcítiť do iných a navzájom sa spájať“. Pred pár dňami zverejnil na sociálnych sieťach i tracklist albumu, a to netradičnou formou - ako lístky prišpendlené na nástenke. 

Zdroj: https://www.instagram.com/justinbieber/

​Vieme tak, že základný album ponúkne 16 singlov, exkluzívne verzie majú song či dva navyše. Na albume si okrem Justina zaspievali i interpreti ako Khalid, Chance the Rapper, the Kid Laroi, Burna Boy, Benny Blanco, TroyBoi i mnohí iní.

Spolu s vydaním albumu Justin zverejnil i nový videoklip k #12, songu Peaches, na ktorom sa podieľali i Daniel Caesar a Giveon. Piesňou má vzdávať hold svojej manželke Hailey, keď naráža na dlhotrvajúci románik a hovorí: „Nič nie je ako tvoj dotyk / Je to spôsob, ktorým ma pozdvihuješ / A ja budem tu s tebou až do konca.“

Vypočuj si i ostatné tracky z jeho nového albumu Justice:

Zdroj: instagram, wikipedia, justinbieber