Nespoznáš ich! Krásky z LITTLE MIX sa premenili na ich MUŽSKÉ alter-ego


Videoklip k singlu CONFETTI prináša okrem drag-king premeny i spoluprácu s raperkou SAWEETIE.

Zdroj: https://www.msn.com/en-gb/entertainment/music/little-mix-transform-into-men-in-new-confetti-music-video/ar-BB1gdOHN

Členky skupiny Little Mix prešli kompletnou zmenou imidžu, odkedy ich v decembri opustila už bývalá členka Jesy Nelson, v novom klipe totižto vystupujú ako muži! Samozrejme, ide iba o kostým, dievčatá v čerstvom videoklipe k skladbe Confetti predvádzajú ich androgýnnu stránku a ruka v ruke s touto rolou si na seba aplikovali falošné fúzy, tetovania i pánske oblečenie.

Obľúbená skupina, ktorá vznikla ešte v roku 2011 počas ôsmej série britskej verzie súťaže X Factor je teraz trio, ktoré tvoria Jade Thirlwall, Perrie Edwards a Leigh-Anne Pinnock, no k tejto spolupráci si prizvali i americkú raperku Saweetie.

Vydarený klip nám teda okrem žensko-mužských tanečkov ponúka i pohľad tak do ženských, ako i mužských toaliet v klube a približuje dialógy žien i ich mužských náprotivkov. V klipe si taktiež zahrali "drag queens" (muži, ktorí napodobňujú ženy) z anglickej reality show RuPaul´s Drag Race UK. 

Vypočuj si chytľavú novinku a pozri netradičný videoklip:

Zdroj: thebharatexpressnews