DWAYNE Johnson opäť raz dokázal, že je muž s veľkým SRDCOM. Sleduj, ako si uctil svojho priateľa


Bruno Lauer je celoživotným priateľom ex-wrestlera a herca Dwayna the Rock Johnsona. Nezištne pre neho urobil veľa vecí a nastal čas, aby mu ich Dwayne oplatil.

Zdroj: https://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-9111053/Dwayne-Rock-Johnson-gifts-TRUCK-friend-took-homeless-teenager.html

Títo dvaja sa spoznali, keď mal Dwayne iba 15 rokov. Dwayne s matkou sa v tom období museli  odsťahovať z Havaja, a tak skončili v Amerike. Po stroskotaní pôvodného plánu, že Dwayne bude bývať s otcom, sa zrazu ocitol v nečakanej situácii - nemal kde bývať. V tejto chvíli sa ho však ujal pre neho dovtedy neznámy Bruno, ktorý mu poskytol domov. Bruno mu dokonca daroval posledných 40 dolárov na kúpu Dwaynovho prvého auta.

O deväť rokov neskôr Bruno pomohol Dwaynovi opäť. Ten sa snažil presadiť ako wrestlerový zápasník a opäť sa ocitol bez bývania, Bruno mu tak dovolil bývať v jeho prívese v Nashville.

Dnes je však už všetko inak, podľa Forbes je Dwayne najviac zarábajúci herec na svete a nadišla chvíľa, aby svojmu dobrému priateľovi oplatil jeho láskavosť. Rozhodol sa, že mu kúpi nové auto v hodnote viac ako 30 tisíc dolárov, keďže on mu dal peniaze na jeho prvého "tátoša".

Vo videu, ktoré zverejnil na Instagrame, je možné vidieť úprimné emócie oboch. Bruno je z daru veľmi dojatý a ďakuje Bohu, že mu do života poslal takého úžasného človeka, akým je Dwayne. Ten opäť raz dokázal, že je človek s veľkým srdcom. V príspevku na Instagrame Brunovi taktiež odkazuje, že keď sa rozhodne ísť do dôchodku, postará sa o neho. Celé video si môžeš pozrieť tu:

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa therock (@therock)

Zdroj: dailymail