Ďalšie celebritné ZÁSNUBY! Už i táto kráska sa čoskoro postaví pred oltár!


Známa milionárka sa správou pochválila na svojich sociálnych sieťach, k tejto výnimočnej príležitosti si dokonca spravila celú webstránku!

Americká speváčka, dídžejka, herečka, známa vymetačka párty, ale najmä dedička siete hotelov, Paris Hilton sa podľa všetkého už čoskoro stane vydatou paňou. Na svoje 40. narodeniny sa zasnúbila so svojím priateľom Carterom Reumom. Paris túto jedinečnú chvíľu okomentovala takto: Keď nájdete svoju spriaznenú dušu, nielenže to poznáte, ale to i cítite. Moja láska a ja sme spolu od nášho prvého rande a na moje narodeniny ma prekvapil špeciálnym výletom do tropického raja. Keď sme po večeri kráčali po pláži, Carter ma zaviedol do prístrešku ozdobeného kvetmi a pokľakol. A ja som povedala, áno, áno, navždy! Neexistuje nikto iný, s kým by som radšej strávila zvyšok môjho života.

Paris sa zároveň pochválila i novým diamantovým prsteňom, ktorý navrhol Jean Dousset - pravnuk Louisa Cartiera a k jeho špeciálnemu dizajnu zverejnila i video, ktoré si môžeš pozrieť nižšie.

Paris už zasnúbená bola, v januári 2018 sa pochválila novinkou, že s hercom Chrisom Zylkom chcú čoskoro spečatiť svoju lásku, o pár mesiacov však zásnuby odvolala a s priateľom sa rozišli. Tak snáď jej to tentokrát vyjde!

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Paris Hilton (@parishilton)

Zdroj: vogue