Zásnuby v TROJICI: Muž 10 rokov randí s dvojčatami, teraz si ich chce obe vziať!


Najznámejšie austrálske dvojičky, Anna a Lucy DeCinque, majú dôvod na radosť. Ich dlhoročný priateľ Ben pred ne pokľakol s dvomi prsteňmi.

Zdroj: https://www.huffingtonpost.co.uk/

Tieto dve kontroverzné postavičky sa do hľadáčika médií dostali po tom, ako priblížili svoje denné fungovanie. Sestry totižto nielenže vyzerajú úplne rovnako (i s pomocou plastických operácií), ale aj robia úplne rovnaké veci - a to naraz. Spolu jedia, nakupujú, sprchujú sa, spia - i zdieľajú spoločného priateľa. Tabu pre nich nie je ani spoločná toaleta či sex - oni dve síce spolu nič nemajú, ale ich parter sa musí venovať obom sestrám rovnako. Ak teda pobozká jednu, musí i druhú. Ich nevšedný život monitoruje i reality show Extreme Sisters vysielaná na stanici TLC, v ktorej sa minulý mesiac Ben odhodlal k veľkému životnému kroku - sestry požiadal o ruku. Pri romantickom pikniku vytasil rovno dve krabičky, ktoré ukrývali zásnubné prstene. Tri krúžky majú byť symbolom vzťahu tejto netradičnej trojice. 

Zdroj: https://www.tvshowsace.com/2021/06/14/extreme-sisters-anna-lucy-decinque-engaged/

​Dvojčatá sa tešia, že našli muža svojho života, zároveň však dodávajú, že sú smutné z toho, že v Austrálii nemôžu svoj zväzok slávnostne zavŕšiť, nakoľko takýto sobáš nie je legálny. Sestry tak už googlia iné možnosti, kde by sa mohli s Benom vziať. Ich ďalšie plány do budúcnosti zahŕňajú i tehotenstvo - samozrejme, Anna a Lucy chcú byť v druhom stave naraz.

Zdroj: https://www.tvshowsace.com/2021/06/14/extreme-sisters-anna-lucy-decinque-engaged/

​Sme si istí, že o ich živote ešte budeme určite počuť!

Zdroj: celebjar