Nová šou SKETCH BROS NA EUROPE 2 už od 7. septembra!


Známa youtuberská dvojica rozšíri moderátorský tím Europy 2.

Zdroj: https://www.instagram.com/oswaldphotoss/

Už od 7. septembra budete môcť počuť známu youtuberskú dvojicu Samuela ProcházkuOlivera Oswalda, známych ako SKETCH BROS, každý pracovný deň od 16:00 do 19:00. Táto zábavná dvojka vás bude baviť na maXXimum v šou SKETCH BROS NA EUROPE 2 – okrem skvelého playlistu Samo a Oliver prinesú pikantné témy, vtipné príbehy a kopec iného. A prečo práve oni?

Ako vysvetľuje Ľuboš Richter, programový riaditeľ rádia Europa 2, „nedávno sme pozvali chalanov do rannej šou Wake Up! ako hostí a zaujala ma tzv. chémia medzi Samom a Oliverom. Vtedy mi napadlo, či by sa dala relácia Sketch Bros pretaviť do on-airu. Netrvalo dlho a s chalanmi sme sa dohodli na spolupráci a začali sme pracovať na tom, aby sme celú šou mohli odpáliť vo veľkom štýle už 7. septembra.“

​Oliver Oswald je známy herec, ktorého určite poznáš najmä z rodinného seriálu Oteckovia. Spolu so svojim parťákom Samuelom pravidelne prispievajú na svojom youtubeovom kanáli Sketch Bros vtipnými videami. Tie si môžeš pozrieť i na našom webe a v éteri túto dvojku budeš počuť už čoskoro!

Zdroj: youtube.com