Poď sa zapotiť v súťaži YES or NO a vyhraj štartovné na preteky SPARTAN!


Od výhry, pri ktorej si overíš svoju kondičku, ťa delí len kúsok šťastia a 5 opačných odpovedí!

Ak si súťaživý, zapoj do súťaže YES or NO od pondelka 9.8. do piatka 13.8. Táto súťaživosť sa ti vráti dvakrát! 

Piati z vás majú šancu vyhrať zážitok, na absolvovanie ktorého budú spomínať do konca života. Celý pracovný týždeň sa totižto súťaží o štartovné na Spartan (Trail alebo Sprint). Preteky sa uskutočnia už 28.8 a 29.8.2021 v Malinô Brdo. Táto lokalita minulý rok dokázala, že je ideálna pre Spartanov,  je náročná, ale prekrásna zároveň.

Počas tohto víkendu sa uskutočnia viaceré typy pretekov, tak si každý môže podľa svojej kondičky vybrať tie pravé: 

  • Spartan Trail, 10 km bez prekážok
  • Spartan Ultra, 50 km a 60 prekážok 
  • Spartan Super, 10 km a 25 prekážok
  • Spartan Sprint, 5 km a 20 prekážok
  • Spartan Kids, pre deti vo veku od 4-14 rokov.

Ak chceš zažiť pretek na medzinárodnej úrovni, s kvalitným tričkom a unikátnou medailou a pritom zažiť beh v neskutočne krásnej prírode, Spartan Trail je to pravé orechové práve pre teba. Jedná sa o beh vo voľnej prírode, často po horských alebo lesných chodníkoch, prakticky za akýchkoľvek poveternostných podmienok. Pre začiatočníkov je však vhodný i Spartan Sprint, čo je najkratšia disciplína s minimálnou vzdialenosťou 5 km a 20 prekážkami. Ak však neprekonáš niektorú prekážku, musíš urobiť 30 angličákov, aby si mohol pokračovať ďalej. Zvládneš viac? Potom je pre teba Spartan Super, ktorý je dlhší a koná sa v ťažšom teréne. Pre terminátorov je pripravený okruh Spartan Ultra, dlhý minimálne 50 km so 60 prekážkami, kde treba pokoriť vyše 3000 výškových metrov. Ide o najintenzívnejšie prekážkové preteky v najťažšom teréne. 

Teraz môžeš byť súčasťou tejto špeciálnej udalosti i ty! Môžeš sa buď registrovať na webe www.spartanrace.sk alebo sa zapojiť do našej súťaže a vyhrať štartovné na Sprint alebo Trail! Čo musíš spraviť, aby si bol v hre? Prihlás sa cez SMS alebo aplikáciu WhatsApp na čísle 0905 030 090. Do textu napíš názov súťaže (Yes or No). Ak budeš vybraný, stačí odpovedať na 5 jednoduchých otázok, ale POZOR – opačne, ako je správna odpoveď! Tak čo? Trúfaš si? Tešíme sa na teba!

Pravidlá súťaže

Súhlas so spracovaním osobných údajov

V spolupráci so SPARTAN